Aktualne oferty pracy – elektryk / elektromonter – woj. lubelskie.

PRS „Wschód” S. A. działająca na rynku od ponad 20 lat, zatrudniająca ponad 600 osób zatrudni do pracy pod ziemią w kopalni węgla kamiennego: Lubelski Węgiel „BOGDANKA” S.A.

ELEKTRYK / ELEKTROMONTER

Miejsce pracy: Bogdanka, pow. łęczyński, woj. lubelskie

Główne zadania:

 • montaż układów zasilania i automatyki w podziemnych zakładach górniczych

Wymagania:

 • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne (mile  widziany elektryk z zatwierdzeniami – SEP do 1 kV, zatwierdzenie OUG, doświadczenie w branży górniczej)
 • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy pod ziemią,
 • wysoka motywacja do pracy i samodyscyplina,
 • ukończone 18 lat,
 • komunikatywność,
 • dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym.

Pracownikom firmy oferujemy:

 • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
 • szkolenia wprowadzające i doskonalące,
 • kulturę organizacyjną zorientowaną na współpracę zespołową i dobrą atmosferę pracy,
 • system wynagrodzeń oparty na atrakcyjnych premiach,
 • dodatki motywacyjne,
 • bony żywnościowe,
 • zdobycie doświadczenia dającego możliwość i szansę rozwoju oraz podnoszenie swoich kwalifikacji,
 • profesjonalny rozwój poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach.

Aplikacje można składać drogą elektroniczną na adres:

rekrutacja@wschod.com.pl

lub osobiście w siedzibie firmy, ul. Wrońska 2, 20-327 Lublin

Tel. kontaktowy: +48 508 104 163 lub (81) 442 73 37

Prosimy o zamieszczenie w treści aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych „WSCHÓD” S.A. na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacyjnego, zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt a i c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako : RODO).

Zostałem/am poinformowany/a przez Administratora Danych Osobowych, tj. Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych „WSCHÓD” S.A. z siedzibą w Lublinie, o tym, że:

1.Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 pkt a i c Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

2.Moje dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia postępowań rekrutacyjnych, tj. przez okres 3 miesięcy.

3.Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, żądania usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji wymienionych praw należy przesłać e-mail z wybranym żądaniem na adres mailowy: rekrutacja@wschod.com.pl

4.Dane osobowe będą podlegały profilowaniu w zakresie określenia predyspozycji, kwalifikacji i umiejętności do wykonywania zadań na określonym stanowisku pracy, bez powstania skutków prawnych po mojej stronie, przy czym przysługuje mi prawo wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec profilowania, w formie pisemnej lub drogą elektroniczną.

5.Mam prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznam, iż przetwarzanie danych osobowych mnie dotyczących narusza przepisy Rozporządzania o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) lub ustawę o ochronie danych osobowych.”

Nadesłane dokumenty nie będą zwracane. Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych „WSCHÓD” S.A. zastrzega sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *